SEO Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'nin en çok tercih edilen Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Buradasınız:

12 yıllık tecrübemiz ile sayısız şekilde projeye imza attık. Bunların arasında birçok firmaya marka bilinirliğini arttırdık, onlarca firmanın genel cirolarını minimum %35 arttırdık. Birçok markanın bilinmesini sağladık. Yüzlerce rekabetli anahtar kelimesi olan web sitelerini arama motorlarında ilk sayfaya çıkarmayı başardık.

12 kişilik bir ekibe sahibiz. 1 Genel Direktör, 2 SEO Uzmanı, 2 Sosyal Medya Uzmanı, 1 Marka Uzmanı, 1 Developer, 1 Grafik Tasarımcı, 2 İçerik Üretici, 2 Müşteri Temsilcisi’ ne sahip geniş bir ekibiz.

Tüm Türkiye’de yer alan şehirlerimize hizmet vermekteyiz.

Hafta içi 09:00 – 19:00, Cumartesi 13:00 – 19:00 günleri ve saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

7/24 WhatsApp, mesai saatleri içerisinde 850 303 99 20 telefon numarası üzerinden, iletisim@ajansseo.com mail adresi üzerinden ve iş ortaklarımıza özel panelimiz üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yaşanılan tüm sorunlarda ortalama sorun çözümü süresimiz 36 dakikadır.

Hizmetlerimizi iş ortaklarımıza özel panelden takip edebilirsiniz. Panel üzerinden ayrıca yeni hizmet alımı, mevcut hizmet güncellemesi, fatura takibi, fatura ödeme, destek talebi işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafınıza iletilen fiyat teklifi formlarında en sonda aksi belirtilmediği sürece fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumununda fiyat teklifi formunda yer alan fiyatlara %18 KDV eklenecektir.

Evet. 256bit SSL Sertifikası ile güvenliği sağlanmakta olan web sitemiz üzerinden 3D Secure ile ödeme yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Arayabilir, mail atabilir ya da iletişim formlarından bilgilerinizi doldurarak bilgilerinizi bize yollayabilirsiniz. Sizlere en kısa zaman içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Evet. İş ortaklarımızı belirli aralıklar ile ziyaret ediyoruz. Bunun için iş ortaklarımız ile birlikte takvim belirliyoruz.

Evet. İş ortaklarımızın almış olduğu hizmetlere göre yerinde hizmet vermekteyiz.

Tüm yazılım dillerine hizmet vermekteyiz.

SEO, anahtar kelimesinde arama motorlarında üst sıralamalarda gözükmek isteyen her web sitesine uygulanabilir.

Anahtar kelimesinde yükselmek isteyen herkes SEO yaptırmalıdır. Eğer üst sıralarda gözükmek istiyorsanız ve kelime rekabetiniz oldukça düşük ise küçük birkaç ayrıntı ile yükseleceğiniz muhtemeldir. Fakat internet kullanımının artması, piyasaların hareketlenmesi ve dijitalleşme ile rekabetsiz kelime yok denecek kadar azdır. Bu yüzden her durumda bir uzmana danışılmasında fayda vardır.

seo sıkça sorulan sorular

Cevap bulamadınız mı?

Sorunuz burada yer almıyorsa aşağıda yer alan formu kullanarak bize sorunuzu iletebilirsiniz. En kısa sürede sorunuzu yanıtlayacağız.

[]
1 Step 1


keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right