Hakkımızda

Türkiye'nin en çok tercih edilen Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı

Buradasınız:

İnternette de en iyisi ol!

Ajans SEO 2008 yılından bu yana SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) alanında hizmet vermekteyiz. Tabi ki bu sektörü bilerek dünyaya gelmedik ancak 2000’li yılların Google rüzgarının en sert estiği yıllarda sıralama değerleri üzerinde yer alan algoritmanın nasıl işlediği hakkında fikir yürütmeye, kafa kaşımaya başlamıştık. Yeterli Türkçe kaynakların olmaması nedeniyle kendimizi Google, MSN (O zamanlar Bing yoktu, Yahoo) gibi arama motorlarının haberlerini, yardım sayfalarını okurken bulduk. Ardından edindiğimiz dijital dünya tecrübelerini SEO alanında kullanmaya başladık ve daha sonradan dikkat ettik ki aslında hepimiz bu araştırmalar ve kafa yormaların sayesinde Google gibi düşünmeye başlamışız. Sektörü her zaman öncelikli takip etmekte ve kendimizi güncel tutmaktayız. Bu sayede dünyaca ünlü markalara hizmet vermekte ve yeni markaların da ulusal pazarda bilinirliğini arttırmaktayız. Kreatif düşünen, SEO’nun 5N1K’sını uygulayan, marka danışmanlığı ve ziyaretçi ihtiyaçları odaklı çalışabilen proaktif bir ekibe sahibiz ve firmalarımıza anlık 7/24 destek sunmaktayız.

ajans seo hakkımızda
ajans seo

Sosyal Sorumluluk

Biz çokta büyük bir ekibe sahip olmayan bir ajansız ancak sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun her zaman farkında olduk. Sosyal Sorumluluk kapsamında hiç bir zaman tek önceliğimiz olmadı bu kapsamda sıfır atık prensibi ile atıklarımızı minimuma indirmeye çalışıyor, ayrıştırıyor ve geri dönüştürülebilmesi adına çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca enerjinin en yoğun olarak kullanıldığı sektörlerden birinde hizmet veriyor olmamız nedeniyle kullandığımız tüm ürünlerde minimum enerji tüketimi prensibi ile hareket ediyoruz. Ayrıca sosyal sorumluluktan çok daha ötesinde sokakta yaşayan hayvanlarımıza canlarımız diyor ve onlar için yapabileceğimiz her ne varsa yapma yolunda adımlar atıyoruz

Mentorluk

Bizde uzun yıllar boyunca bu sektörde birileri yol göstersin hatta halk arasında ki tabir ile el versin istedik ancak ne yazık ki pek ihtiyacımız olan desteği göremedik. Bu nedenle fikirler, girişimler ve ya projeler için dijital pazarlama alanında mentorluk görevimizi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Sizinde bir fikriniz, girişiminiz ya da projeniz ile ilgili destek yoksunluğu çekiyorsanız mentorluk@ajansseo.com ‘a kendinizi, fikrinizi, girişiminizi ve ya projenizi anlatan içine iletişim bilgilerinizi de sıkıştırdığınız bir email atmanız yeterli olacaktır. Sadece olumlu olduğunda dönüş yapmıyor, olumlu ya da olumsuz tüm projelere dönüş yapıyor hatta kahve içmeye davet ediyoruz.