Müşteri Yorumları şüphesiz firmaların en değerli referanslarıdır

Hakkımızda ne dediler?

Buradasınız:
müşteri yorumları

Müşteri yorumları biz gibi Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı olarak ticari faaliyetini sürdüren firmalar için en önemli geri dönüşlerdir. Bu kapsamda her müşterimiz, markamız ile proje devamı ve bitiminde belirli aralıklarla değerlendirme anketi yaparak aldıkları hizmeti değerlendirmesini istiyoruz ve bu geri dönüşlere göre sunduğumuz hizmetlerin kusursuza yakın olmasını ve markalarımızın ihtiyaç duyduğu şekilde almasını önemseyerek bu bağlamda aksiyonlar alıyoruz.

Biliyoruz ki değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Bu kapsamda aşağıda bizimle çalışmış olan markaların sorumluları tarafından bizlere yapılmış olan değerli yorumları görebilirsiniz. 

Sizde bizimle yorumlarınızı ek olarak paylaşmak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanarak değerli yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Gülhilal ÖZEN – E-Ticaret Sorumlusu

Bir çok ajansla çalıştık fakat gözle görülür bir başarıyı Ajans Seo ile çalışmaya başlayana kadar elde edemedik. Kesinlikle Seo konusunda Ajans Seo diğer ajanslardan açık ara önde. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Ahmet Ali GÖYNÜK – Girişimci

SEO konusunda inancımı kaybetmek üzereydim. E-Ticaret sitemin satışlarını arttıramıyordum. Ajans Seo ile irtibata geçtim. Kendi projeleri gibi ilgilendiler ve satışlarım o günden bu yana artmaya başladı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Yasin ÇELİKOĞLU – Şirket Sahibi

Çalıştığım SEO ajansının çözemediği sorunu Ajans SEO ile çözdüm ve diğer ajans ile yollarımı ayırdım. O günden bu yana, reklam giderlerim düştü. Çünkü artık Google’da üst sıralardayım. Teşekkür ederim.

Arda YİTER – E-Ticaret Site Sahibi

İlk Ajans Seo ile görüştüğümde Seo’nun ne olduğunu merak edip sormak istemiştim. E ticarete atılmak istiyordum. Her konuda bana yardımcı oldular ve kendimi sektörün içerisinde buldum. Birlikte nice başarılı projeler yapacağımıza eminim.

Emine ERENTÜRK– Genel Müdür

Seo çalışmasına inanan biri değildim. Bunu Google’ın sadece trafiğe göre sabit tuttuğunu ve kendine en çok gelir getiren sayfaları üst sıralara taşıdığını düşünüyordum. Ajans Seo benim bu ön yargımı kırdı. Seo çalışmaları olmadan boşa kürek çektiğimi anladım.

Cihangir UZUN– Yönetici

Ajans SEO’yu bulmadan önce iyice araştırdım ve bir çok ajanstan teklif aldım. Aralarında en gerçekçi raporları sunan ve profesyonel yaklaşan Ajans SEO idi. İlk izlenimimin beni yanıltmadığını çok geç olmadan anladım. On numarasınız.

Doğan KAHYA– Site Sahibi

Google’dan ceza aldığım için sitem kaldırıldı. Telaşla bir çok yerden yardım almaya çalıştım ama maalesef kimse yardımcı olamadı. Derken bir tavsiye üzerine Ajans Seo ile görüştüm ve kısa sürede cezam kalktı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ramazan KURT– Dijital Pazarlama Direktörü

Kendilerinden seo danışmanlığı alıyorum ve önceden uğraştığım bir çok sıkıntıyla artık benim yerime Ajans Seo uğraşıyor. Müşterilerim arttığı için artık teknik detaylar yerine müşterilerime zaman ayırıyorum. Tam bir ekip çalışması örneği.

Aslı KARACAOĞLU– Genel Müdür

Bu kadar olumlu ve alçak gönüllü bir ajans daha tanımadım. Önce ki çalıştığım ajanslar bana günler sonra dönerken Ajans Seo’ya ilettiğim her sorunum aynı gün çözüldü. Kazandığınız para hizmetinizin yanında çok ufak kalıyor.

Neşe TEKİN– Üretici

Bütün ajansların fahiş fiyatlar verdiği rekabetin çok fazla olduğu bir sektöre girişim yaptım. İş adımlarını o kadar berrak oluşturdular, sanki yıllardır bu sektördeyim, kar marjım rakiplerime çok kısa sürede yaklaştı. Başka Ajansla çalışmam mümkün değil.

Hakkımızda ne düşünüyorsun?

[]
1 Step 1


keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right