Google Ceza Çözümleri

Siteniz Google tarafından cezalandırıldıysa bunun çözümü için bizimle çalışabilirsiniz.

 
Buradasınız:

Sayfa İçeriği

Google Ceza Çözümleri Nedir?

Google ceza çözümleri, sitenizin herhangi bir şekilde Google tarafından aldığı cezanın bir uzman tarafından ilgili kural ve politikaların yerine getirilerek çözülmesine denir. Günümüzde eksik bilgi sebebiyle bazı web siteleri Google tarafından bir takım cezalarla karşılaşmaktadır. Oysa Google bu cezalardan önce yayınladığı politika ve kurallarla bizi uyarmaktadır. Google tarafından her ay 400.000’den fazla manuel eylem başlatılıyor. Hepsi bu değil. Diğer pek çok web sitesi Penguin ve Panda gibi algoritmik güncellemeler ile cezalandırılıyor. İlginç olan, yalnızca yaklaşık 20.000 web yöneticisinin her ay yeniden değerlendirme isteği göndermesidir. Yani, bu ceza alan web sitelerinin sadece% 5’inin sıralamasını kurtarmaya çalıştığı anlamına geliyor. Bu durum, Google un kurallara ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Google Ceza Çözümleri Hizmetine İhtiyacım var?

Çoğu çevrimiçi işletme için, arama motoru trafiği çok önemlidir, ancak Google’da yüksek sıralara ulaşmak, eskisi kadar kolay değildir. Bu nedenle, birçok SEO ve dijital pazarlamacı, bağlantı kurma sürecini sınırlamaya zorluyor. Sonuç olarak, birçok web sitesi Google’ın kurallarını ihlal ettiği için cezalandırılmaktadır. Eğer bu cezayı aldıysanız zaten konuya pek hakim olmadığınız anlaşılmaktadır. Bu sebeple profesyonel bir yardım sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Google Ceza Çözümleri Hizmetini Neden Yaptırmalıyım?

Şöyle düşünelim, çalıştığınız alanda güçlü rakipleriniz var. Çok emek verdiğiniz ve SEO çalışması yaptırdığınız bir web siteniz var ve bu rakipler size Anti-SEO çalışmaları yaptırdı. Bu Anti-SEO çalışmaları sebebiyle siteniz Google tarafından cezalandırıldı. Siz gayet iyi satış yaparken ya da sitenize büyük miktarda trafik çekerken bir anda her şeyin olumsuz gittiğini hayal edin. Anlam veremediğiniz sorunun cevabı yapılan Anti-SEO çalışmaları sebebiyle sitenizin Google tarafından cezalandırılması ile yakından ilgilidir. İşte bu durumdan kurtulmak için Google ceza çözümleri hizmetini derhal almanız şart. Aksi takdirde satışlarınız giderek daha da düşecek ve belki de tüm emeklerini çöp olacaktır.

Google Ceza Çözümleri Nasıl Yapılır?

Google diyor ki benim aramalarımda çıkmak ve üst sıralarda yer almak istiyorsan benim kurallarıma uymak zorundasın. O zaman yapılması gereken Google politikalarını iyi okumalı ve uygulamalı. Web sitenize bazı kötü geri bağlantılar oluşturmuş veya bir başkası size karşı olumsuz SEO kullanmış olsa da , bir Google cezasından kurtulmak mümkündür. Çok sayıda web sitesi her türlü cezadan kurtarıldı. Herhangi bir Google cezasını kaldırmanın anahtarı, neyin neden olduğunu anlamaktır. Bu nedenle Google’ın web yöneticisi prosedürlerine hakim olmak çok önemlidir. Cezanızın nedenini belirledikten sonra, sıralamanızın düşmesine neden olan geri bağlantıları kaldırmanız ve kaldıramayacaklarınızı reddetmeniz gerekir. SEO cezalarına katkıda bulunan faktörleri en aza indirmek için adımlar atabilirsiniz. Google cezasından kaçınmak için şu 3 kuralı uymalısınız.

  • Link satın almayın . Sitenize SEO değerini geçen linkler doğal görünmelidir. Ücretli bağlantılara (reklamlar gibi) bir “nofollow” özniteliğinin eklendiğinden emin olun.
  • Anahtar kelimeleri fazla kullanmayın. İçeriğinizi bir anahtar cümlenin tam tekrarları ile doldurmak, arama motorundaki sıralamalara zarar verebilir. Anahtar kelimeler önemlidir, ancak anahtar kelimeleri doğal olarak iyi bir şekilde kullanın.
  • Orijinal, kaliteli içerik yaratın . Sıralama için benzersiz, yüksek kaliteli web sayfalarına sahip olmalısınız.
Google Ceza Çözümleri Hizmetinden Ne Sonuç Alınır?

Google ceza çözümleri hizmetindeki asıl amaç ceza alan siteyi eski haline döndürmeye çalışmaktır. Yapılan çalışmalar netice verince web sitenizin ya da online işletmenizin tekrar satışlarının ve nitelikli kullanıcı ziyaretlerinin arttığını göreceksiniz.

Google Ceza Çözümleri Sonuçlarını Ne Zaman Görürüm?

Google ceza çözümleri sonuçlarını yapılan çalışmalara bağlı olarak hemen ya da belirli bir süre sonucunda görebilirsiniz. Genellik yapılan çalışmaları Google manuel incelediği için, zaman belirlemek pek mümkün olmamaktır. Ama şurası kesin, Google tarafından sunulan politika ve kurallara uygun hareket edildiği takdirde Google web sitenin cezasını iptal etmekte ve kısa süre içinde web sitesini tekrar eski haline getirmektedir.

Google Ceza Çözümleri Hizmetini Kimler Verir?

Google cezaları genellikle SEO çalışmalarıyla ilgili olduğunu için Google ceza çözümleri hizmetini SEO Uzmanları tarafından verilmektedir. Tabi bu alanda bilgisi olan webmaster diye tabir edilen kişilerde bu konuda size yardımcı olabilir. Bu hizmeti almadan önce hizmeti veren kişiden daha önce bu işi yapıp yapmadığını sorun ve varsa referansları göstermesini talep edin.