E-Ticaret Paketi Özellikleri

Gelişmiş ve size özel tasarlanmış e-ticaret sitesi ile rakiplerinizden ayrılın ve daha fazla satış gerçekleştirin.

Buradasınız:

E-Ticaret Paketi Özellikleri Nedir?

E-ticaret projesine başlamadan önce genel olarak istatistiklere bakmak gerekir. 2021 itibari ile halkın alışveriş alışkanlığı e-ticaret yönünde büyük bir eğilim gösterdi. Bu alışkanlık değişimi sayesinde e-ticaret sektöründe yer alan firmalar karlılıklarını arttırırken e-ticaret piyasasına da bir çok yeni firma giriş yaptı. Bu sayede rekabet arttı sadece fiyat politikalarının e-ticaret rekabetini belirlemesinden öte satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrası adımlarının e-ticaret başarısını getirdiği bir döneme girilmiş oldu. Artık kullanıcıların tamamına yakını sadece internette satış yapan e-ticaret siteleri aramıyor. Tasarımı, kullanım kolaylığı ve standart e-ticaret sitelerine ek daha fazla özellik kullanan e-ticaret siteleri arıyor ve bu sitelere daha fazla güveniyor.

Searchnode tarafından yapılan e-ticaret araştırmasına göre. 2020 Ekim ayına kadar bir önceki yıl e-ticaret sitesi sahiplerine büyüdünüz mü sorusuna %94 ‘ü evet cevabını vermiş. 2021 yılında da e-ticaret sitelerinde büyüme devam edecek ve rekabet daha fazla artacak. Sizde hızla büyümekte olan e-ticaret ‘te yerinizi şimdiden almayı ve bu büyüme rüzgarını arkanıza almayı ihmal etmeyin. Ancak unutulmaması gereken en önemli konu dijital müşterilerinizin ne istediğini bilip buna göre davranmak ve tüm ihtiyaçlarına cevap veren özgün bir e-ticaret sitesi sahibi olmak.

e-ticaret

Özel E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sitesi tıpkı kartvizit, broşür ya da reklam tabelası gibi sizin kurumsal yapınızı en iyi yansıtan şekilde özel bir tasarıma sahip olması geerkmektedir. Bu sayede e-ticaret sitenizin renkleri, yerleşimi ve uyumu ile marka oluşumunuzu desteklersiniz. En popüler e-ticaret sitelerini hayal edin bilgisayara çok yakın olmadan uzaktan görseniz bir renkleri, yerleşimi sayesinde hangi site olduğunu anlayabilirsiniz. SEDEUS ile yapmış olduğumuz e-ticaret çözüm ortaklığımız sayesinde her e-tiacret sitesi müşterilerimizin kurumsal kimliği ve ihtiyaçlarına göre özel olarak tasalanır ve özel tasarım e-ticaret sitesi için ek bir maliyet istenmez. Türkiye’de müşteri ve kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek kurumsal kimliği tamamlayan ek ücret olmaksızın özel tasarım e-ticaret sitesi uygulaması sadece bizde.

Tamamı Bitmiş (Satışa Hazır) E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret sitesi oluşturmak ve yayına hazırlamak çok uzun uğraşlar isteyen bir iş bunu biliyoruz ve bir çok diğer marka gibi size bomboş bir e-ticaret sitesi vermiyoruz. E-Ticaret konusunda yıllardır çalışmakta olan şirketimiz için bile bir siteyi tamamen satışa hazırlamak oldukça uğraş isteyen bir süreç. Bir çok e-ticaret sitesi açmak isteyen firma henüz sözleşmelerini bile yayınlayamadan bu sürecin uzunluğundan dolayı vaz geçmekte. Tüm bu süreçleri firmalar adına biz yürütüyoruz ve tamamen satışa hazır e-ticaret sitesini teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi ve fiyatlarınızı belirlemek ve satışa başlamak. 

Hızlı ve Tüm Bankaların Sanal Posları

E-Ticaret sitesi üzerinden kredi ve ya banka kartı ile ödeme almak için ihtiyacınız olan sanal Pos entegrasyonu tamamen ücretsiz ve çok hızlı. Tüm bankaların (Tükiye İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Denizbank, Vakıfbank, Halkbank, TEB, Albaraka, ING, HSBC, Şekerbank, Türkiye Finans, Citibank, Odeabank, Anadolubank, Fibabanka, Alternatif Bank, Adabank) sanal posu tek tıkla kuruluma hazırdır ve tüm entegrasyon süreci tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca bankalar dışında ödeme kuruluşları (İyzico, PayTR, iPara, Paytrek, Payu, Moka, Param, Payme, Hepsipay, Paratika, Pep) entegrasyonları da altyapımızda tıpkı tüm banka sanal posları gibi tamamen ücretsizdir.

En Gelişmiş SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Yönetimi

Ajans SEO ve SEDEUS iş birliği ile Türkiye’nin e-ticaret SEO çalışmaları konusunda en gelişmiş ve en pratik SEO yönetimine sahip olacaksınız. Bu sayede e-ticaret siteniz için SEO stratejilerinizi belirlerken altyapı yetersizliği, sınırlı alan düzenleyebilme yetkisi ya da güncel olmayan SEO alanlarını düzenleyerek SEO çalışmanızın başarısızlıkla sonuçlanması gibi olumsuz durumlar yaşamayacaksınız. Trend olan en gelişmiş ve güncel SEO yönetimi sayesinde istediğiniz her ürün, hizmet ya da sayfanız için SEO çalışmaları yapabilir, sürekli güncellenen Google, Bing, Yandex gibi arama motoru algoritmalarına tamamen uyumlu kalabilirsiniz. Gelişmiş, en güncel algoritmalara uyumlu ve tamamen esnek SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yönetimi tamamen ücretsizdir.

Gelişmiş Dijital Pazarlama Yönetimi

E-Ticaret sitesi projelerinde ilk başlandığı anda satış kaynakları şüphesiz reklamlardır. Dijital pazarlama ise sadece Google, Facebook ve Instagram platformlarında reklam vermekle biten bir işlem değildir. Aksine dijital pazarlama karmaşık akışların oluşturularak en doğru kitleye en uygun reklam maliyeti ile ulaşıp ardından satışın gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Gelişmiş dijital pazarlama yönetimi konusunda ihtiyacınız olan Google Merchant Center, Facebook Business Center, Facebook Shopping, Instagram Shopping, Google Shopping entegrasyonları tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca Google Analytics E-Ticaret takibi ve dönüşümleri de düzenlenerek reklamlarınızdan, organik ya da direkt sitenizi ziyaret ederek alışveriş yapan ya da yapmayan tüm kullanıcıların akışlarına sahip olursunuz. Bu veriler ile başarılı dijital pazarlama aksiyonları alabilir doğru bütçe ile doğru hedef kitleye ürünlerinizi satabilirsiniz. Google Analytics, Google Merchant Center, Google Shopping, Facebook Piksel, Facebook Shopping, Instagram Shopping, Google E-Ticaret Takibi entegrasyonları Ajans SEO ve SEDEUS iş birliği ile tamamen ücretsizdir.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret sitesi üzerinden satışını yaptığınız tüm ürünleri popüler pazaryerlerinde de satarak daha çok satış yapabilir ve karlılığınızı arttırabilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçleri tek bir ekrandan yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Türkiye’de popüler olan tüm pazaryerlerine sitenizde olan ürünleri tek bir tıklama ile yükleyebilir ve uzun süreli uğraşlardan kurtulabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, N11, Pttavm, Amazon Türkiye, Çiçek Sepeti, Akakçe, Cimri gibi bir çok pazaryeri ve fiyat karşılaştırma platformlarına entegrasyon tamamen ücretsizdir.

Kargo Entegrasyonları

E-Ticaret sitesi ya da pazaryerleri üzerinden hangisinden satış yaparsanız yüksek adetler söz konusu olduğunda kargo yönetimi oldukça zorlu bir süreç haline gelir. Tüm bu süreci kargo firmaları ile gerçekleştirmiş olduğumuz entegrasyonlar sayesinde tek tıklama ile çözülecek kadar basit bir hale indirgedik. Kargo gönderim barkodunuzu sistem üzerinden otomatik olarak oluşturabilecek hatta bu barkodu yazıcınız ile çıkartabileceksiniz bunun dışında yapılması gereken hiç bir şey kalmayacak kargo şubenize otomatik olarak kargo bildiriminiz gidecek ve kargo personelleri kargolarınızı gün içinde almaya gelecekler. Bu sayede kargolama iş yükünüz %80 oranında azalmış olacak. Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS ve Sürat Kargo ile entegrasyonlarımız tamamen ücretsizdir.

Muhasebe Programları Entegrasyonu

E-Ticaret sitesi ya da pazaryerleri üzerinden yapılan tüm satışlarınızın muhasebeleştirilmesi geremektedir. Muhsabeleştirme işlemi entegrasyon olmadan tamamen el ile yapılması gerekmektedir ve bu süreç oldukça uzundur. Müşteri bilgileri, alınan ürün bilgileri, iskonto, indirim ve ek maliyetlerin tamamının muhasebe yazılımına el ile geçirilmesi süreçlerinden muhasebe programları entegrasyonu ile son verilmektedir. Paraşüt, Akınsoft, Nebim, Logo, Mikro, Netisis, Vega, Zirve, Odoo muhasebe yazılımlarına tam entegrasyon ile tüm bu karmaşık süreç sizler için çok daha basit hale geliyor. Muhasebe programları entegrasyonu tamamen ücretsizdir.

Mobil Cihazlar İle Uyumlu (Responsive)

E-Ticaret sitesi üzerinden gelecek müşterilerin gelecekleri cihazları önceden bilmek neredeyse imkansız artık telefon, tablet, bilgisayar, akıllı televizyon gibi internete bağlanan ve tarayıcısı bulunan tüm cihazlar ile müşteriler e-ticaret sitenize gelebilir ve kusursuz bir alışveriş deneyimi ile ürünlerinizi satın almak isteyebilir. E-Ticaret sistemlerimiz tamamen duyarlı akıllı tasarımlara sahiptir ve tüm cihazlarda kayıpsız görüntüleme garantisini sunmaktadır. Bunun için ek bir geliştirme ya da ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Tüm cihazlara duyarlı ve sadece size özel tasarlanmış e-ticaret sitesi ile müşterilerinize daha fazla güven aşılayabilir ve müşteri sadakati kazanım oranınızı yükseltebilirsiniz.

Çoklu Dil ve Para Birimi Desteği

E-Ticaret sitesi üzerinden sadece Türkiye’ye satış yapmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz ülkeye istediğiniz her dilde ürünlerinizi satabilirsiniz. Satış yapmak istediğiniz ülkeleri belirleyin ardından hangi dillerde ürünlerinizi listelemek istediğinize karar verin ve satışa başlayın. Tüm çoklu dil süreçlerinin tamamında da yanınızda uzman ekibimiz süreci yönetsin ve satışa hazır hale getirsin. 

Çoklu para birimi özelliği sayesinde ürünlerinizi USD, EUR, AUD, CAD gibi para birimlerinde de satabilirsiniz. İster bu para birimlerine dönüşüm günlük kur üzerinden otomatik olarak yapılsın isterseniz bu para birimleri için satış fiyatlarını el ile tek tek siz belirleyin ve kur düşüşlerinden etkilenmeyin. E-Ticaret sitenize çoklu dil ve çoklu para birimi eklemek için ekibimizden bilgi isteyebilirsiniz.

Diğer E-Ticaret Paketi Özellikleri

Sayfa tasarım sihirbazı bugüne kadar görmüş olduğunuz diğer tasarım sihirbazlarından çok daha gelişmiş. Bu sayede sayfalarınızda istediğiniz tasarımı yapmak konusunda önünüzde bir engel ya da sınırlama yok. Bir tasarımcıya ihtiyaç duymadan sürükle/bırak ve ya tıkla/değiştir metotları ile yeni sayfalar ekleyebilir ya da mevcut sayfalarınız için özgün tasarımlar yapabilirsiniz.

E-Ticaret sitenizde çalışacak birden çok personel varsa geniş yetkilendirme ile istediğiniz kullanıcının e-ticaret siteniz üzerinde yer alan yetkilerini düzenleyebilirsiniz. Yeni yetkiler ekleyebilir ya da mevcut yetkilerini azalta bilirsiniz. Örneğin sadece ürünleri görüntüleme ve düzenleme yetkisi verebilir ya da sadece siparişleri görüntüleme yetkisi verebilirsiniz. Gelişmiş yetkilendirme ile verilerinizin güvenliğini maksimum seviyede korumuş olursunuz.

Daha önce görmüş olduğunuz tüm blog yönetim sistemlerini unutun. Bu yepyeni ve en gelişmiş SEO dostu bir blog yönetim sistemi. İçerik pazarlama stratejileriniz sayesinde yazmış olduğunuz blog gönderileri üzerinden ürünlerinizi satabilir ve doğru hedef kitleyi yakalayabilirsiniz.

Örneğin "2021 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri" ile ilgili bir blog yazısı yazabilir bu blog yazısı içerisine istediğiniz ürünleri yerleştirebilirsiniz. Bu sayede blog içeriğinizi okumaya gelen ziyaretçiye ürünlerinizi listelemiş olursunuz. İçerik pazarlama yöntemi ile satış yapmak klasik kategorileriniz üzerinden satış yapmaktan çok daha kolaydır.

E-Ticaret siteleri için olmazsa olmaz ihtiyaçların en başında gelmesi gereken kolay iade ve değişim sistemi ile isterseniz mağaza genelinde iade politikanızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca iade kabulünüz, değişim ve iade için belirlenmiş olan gün sayısını ürüne göre de ayarlayabilirsiniz.

Örneğin site genelinde Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında 14 gün iade kabul ediyorsunuz. Ancak kişiselleştirilebilen ürünler için iade almıyorsunuz. Bu gibi durumlarda ürün düzenleme sayfasından değişim ve iade kabulünü kapatabilir ve bu ürünün kişiselleştirilebilir ürün olduğundan dolayı değişim ve iadesinin mümkün olmadığını müşterinize gösterebilirsiniz. Ayrıca istenirse istediğiniz ürünün değişim ve iade süresini site genelinden bağımsız olarak azaltabilir ya da arttırabilirsiniz.

Site genelinde bulunan tüm slider ve bannerları yönetebilirsiniz. Üstelik slider yönetimlerinde her cihaz için ayrı tasarımlar yaparak tasarımsal karmaşıklığın ya da yanlış görüntülenmenin önüne de geçmiş olursunuz.

Örneğin sitenizin masaüstü sürümü için hazırlanmış bir slider mobil cihazlarda yanlış ya da küçük görüntülenebilir bunun önüne geçmek için tablet, telefon, bilgisayar gibi cihazlar için slider banner tasarımlarınızı ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz ya da cihazlara göre slider/bannerlarınızı kapatıp açabilirsiniz.

Sosyal medya günümüzün en popüler platformları. Bu platformlar için optimizasyonu ürün, sayfa, blog gönderisi, kategori hatta etiket bazında yapabilirsiniz. Bu sayede bir ürünün sosyal medya platformlarında paylaşılacağında hangi bilgilerin gönderileceği, hangi görselin gösterileceğini seçebilir ya da tamamen özgünleştirme kapsamında kendini el ile de yeni özgün görseller yükleyebilir, başlık, içerik bilgilerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca kullanılan akıllı sosyal medya metaları sayesinde e-ticaret sitenizin tamamının sosyal medya ile optimizasyonu varsayılan olarak yapılmıştır.

Site genelinde ya da belirlediğiniz sayfalarda tamamen sınırsız bir şekilde tasarlayabileceğiniz pop-uplar gösterebilirsiniz. Bu pop-uplar ile ister kampanyanızı duyurun, ister indirim kuponu dağıtın isterseniz de duyuru metninizi yazın üstelik bu pop-upların her kullanıcıya kaç kez ve ne zaman gösterileceğini de seçebilirsiniz. 

Örneğin hazırlamış olduğunuz kampanya bildirim pop-upını siteye ziyareti yapan kişiye üçüncü sayfa ziyaretinde gösterebilir ya da siteye girdikten 15 saniye sonra gösterebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı kapattığında 24 saat boyunca bir daha gösterme şeklinde de ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı işlemleri, sipariş durumları ya da üyelik doğrulama amacıyla SMS gönderimi yapabilirsiniz. Not: NetGSM üyeliğiniz ile  çalışmaktadır. 

Örneğin e-ticaret sitenize yeni kayıt olan kullanıcınıza hoş geldiniz mesajı atabilirsiniz ya da SMS doğrulama ile kullanıcı kaydınızı onaylayabilirsiniz. Ayrıca sipariş oluşturulduğunda, sipariş kargoya verdiğinde kargo takip kodu gibi bilgileri müşterilerinize otomatik olarak gönderebilirsiniz.

KVKK kapsamında sözleşmenizi siteye ilk kez giriş yapan tüm kullanıcılara gösterebilir ve onaylatabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız pazarlama ve veri toplama sözleşmelerini ziyaretçilerinize kabul ettirmiş olursunuz ve KVKK gereği olan yasal sorumluluğunuzu yerine getirmiş olursunuz.

Satışını yaptığınız ürünler belirli bir ülke ya da şehire mi gönderim yapmak istiyorsunuz. Bunun için e-ticaret sitesini ülke ya da şehir filtresi ile daraltabilir ve sadece istediğiniz ülke, ülkeler, şehir ya da şehirlere satış yapabilirsiniz.

E-Ticaret siteniz için kullanmak istediğiniz ya da firmanız için kullandığınız WhatsApp hesabı ile e-ticaret sitenizi tek tıkla entegre edebilir ve ziyaretçileriniz ile kesintisiz iletişim halinde kalabilirsiniz.

E-Ticaret sitenizin tamamına Tawk, Jivochat, Revechat, Livechat, Ondestek, Intercom, Facebook Messenger gibi canlı destek sistemleri ile tek tıkla entegre edebilir ve ziyaretçileriniz ile e-ticaret siteniz üzerinden iletişimi devam ettirebilirsiniz.

Koşullu duyurular sayesinde müşteri tipi, sepette olan ürün, müşteri sipariş sayısına göre e-ticaret sitenizde belirlediğiniz alanlarda koşullu duyurular, mesajlar, metinler ya da ek tasarımlar, bloklar gösterebilirsiniz.

Örnek olarak e-ticaret sitenizden daha önce hiç alışveriş yapmamış ziyaretçiler için ilk alışveriş indirimi uyarısı gösterebilirsiniz ya da kullanıcı girişi yapmamış ziyaretçilerinize kullanıcı kaydınızı yapın sisteme giriş yapın ve süpriz hediyeler kazanın gibi bannerlar gösterebilirsiniz.

E-Ticaret siteniz üzerinde sınırsız sayıda ve basit, varyantlı, gruplandırılmış, harici bağlantılı, sanal ve indirilebilir tiplerinde ürünler ekleyebilirsiniz.

E-Ticaret siteniz için sınırsız sayıda üst kategori ve sınırsız sayıda alt kategori ekleyebilirsiniz. 

Ürünlerinizi birden fazla kategoriye aynı anda ekleyebilirsiniz. Bu sayede farklı kategorilerde de ürünlerinizin tamamı gösterilmiş olur. 

Örneğin güneş koruyucu içeren bir nemlendirici ürünü hem güneşe özel ürünler kategorisinde hem de nemlendiriciler kategorisinde gösterebilirsiniz bu sayede ürününüz ilgili farklı kategorilerde maksimum görünüm elde eder ve satış ihtimali artmış olur. 

Ürün ismi, açıklaması, görseli, fiyatı girilen herhangi bir parametre seçimine gerek olmayan (renk seçeneği gibi) ürünleri ekleyebilirsiniz.

Renk, beden ve boyut gibi ek seçeneklerin eklenebildiği ürünlerdir. Sınırsız sayıda ve sınırsız özelliklerde ürünler eklenebilir. 

Örneğin bir elbise ürünü için renk ve beden seçimi yaptırabilirsiniz ya da telefon satışı için hafıza, renk gibi seçenekleri seçtirebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizde bulunan ürünleri gruplandırıp tek bir ürün gibi satışa açılan ürün tipidir. E-Ticaret sitenize sınırsız sayıda gruplandırılmış ürün ekleyebilirsiniz.

Örneğin yatak odası takımında yer alan baza, şifonyer, gardrop gibi ürünleri ayrı ayrı satışa açabilirsiniz ayrıca bu ayrı ayrı satışa açtığınız ürünleri gruplandırılmış ürün olarak tek bir ürünmüş gibi de ekleyebilirsiniz.

Başka bir sitede satılan ancak link takibi ile her satıştan komisyon aldığınız bir sistemde olan linkleri kullanarak eklenebilen ürünlerdir. Bu ürün tipinde ürün başlığı, açıklaması, görseli, fiyat bilgisi özgün olarak ayrıca yazılmaktadır. Sepete Ekle butonu yerine Satın Al butonu görünecektir.

Lisans, erişim gibi sanal ürünlerin eklenip satışının yapılabildiği ürünlerdir. Basit ürünlerde olduğu gibi ürün ismi, açıklaması, görseli, fiyatı girilmesi gerekmektedir. Kargolama bu ürün tipinde yapılamaz.

Tema, eklenti, e-kitap vb. satın alındıktan hemen sonra sistem tarafından otomatik olarak satın alan kullanıcının bilgisayarına bir dosya indirme izni veren ürün tipidir. Basit ürün gibi ürün ismi, açıklaması, görseli ve fiyatının girilmesi gerekmektedir. Bu ürün tipinde kargolama yapılmamaktadır.

Varyant ürünlerin her bir özelliği için ayrı görsel tanımlayabilirsiniz ve o varyantın seçimi yapıldığında tanımlanmış olan görsel ekrana gelecektir. 

Örneğin bir elbise için siyah, beyaz ve kırmızı varyantlarını tanımladıktan sonra kırmızı varyanta kırmızı elbise görseli, siyah varyanta siyah elbise görseli ekleyebilirsiniz. Bu sayede müşteriniz ürünü satın almak için ürünün renk seçeneğinden kırmızıyı seçtiğinde yüklemiş olduğunuz kırmızı elbise görseli ekrana gelecektir.

Sabit ürün görseli yerine ürünlerinizi video ile göstererek ziyaretçi ve müşterilerinize sunmak isteyebilirsiniz. Bunun için video ürün ekleme desteği mevcuttur. Ürün görselleri yerinde ürününüze ait videolar yayınlayabilirsiniz. 

Ayrıca sabit ürün görselleri yanında ek olarak ürünlerinize videolar ekleyebilir satın alımı için müşteriyi tatmin ederek daha da arttırabilirsiniz.

E-Ticaret sitenizde ürünlerinizi 360° fotoğraflar ile müşterileriniz gösterebilir ve tüm ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilir ve bu sayede ürün satışlarını arttırabilirsiniz.

Ürünlerinizi satın alan müşterilerinizin ürünlerinize resimli ve ya resimsiz puanlı (yıldızlı) yorumlarda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Bu yorumları yönetilmesi (onaylanması, onaylanmaması, silinmesi ya da düzenlenmesi) tamamen sizlerin elindedir.

Ürünleriniz için sosyal medya paylaşım butonları ekleyebilir, paylaşımı yapılmak istenen ürünlerinize özel başlık, görsel ve açıklama metni ekleyerek daha da özelleştirebilirsiniz.

Ürünleriniz için sınırsız özellik/nitelik ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu eklenmiş olan özellik/nitelik değerleri ile e-ticaret sitenizde yer alan tüm ürünlerin detaylı bir şekilde filtrelenmesini de sağlayabilirsiniz.

Örneğin Apple iPhone 12 telefonu için renk, hafıza, ekran kalitesi, marka, ram boyutu, materyal gibi nitelikler ekleyebilir ardından mağaza sayfasında aktif filtreler kullanarak müşterinin aradığı ürüne en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Başarılı e-ticaret projeleri müşterinin ihtiyacı olan ürünü en kolay ve hızlı bir şekilde bulmasını sağlar.

E-Ticaret sitesinde satışını yaptığını ürünlere marka ekleyebilir bu markalar hakkında bilgi verebilir, bu bilgileri o markaya ait tüm ürünlerin sayfalarında gösterebilir, markaların logolarını ürün sayfasında gösterebilir ve marka filtresi ile site genelinde o markaya ekli tüm ürünleri tek bir tıkla müşterinize gösterebilirsiniz.

Ürünlerinize sınırsız sayıda etiket ekleyebilirsiniz. Etiketler bir çok farklı ürünü tek bir sayfada gösterebilirsiniz.

Örneği düğün ayakkabısı etiketini düğünlerde giyilebilecek ayakkabılara ekleyebilir ve etiket linkinize gelen müşterilerinize bu etiketlenen ürünleri gösterebilirsiniz.

Ürün karşılaştırma sistemi ile müşterileriniz ürünlerinizi karşılaştırma listesine ekleyebilir ve eklemiş olduğu ürünleri tek bir sayfa üzerinden belirlediğiniz kriterlerde karşılaştırabilir.

Örneğin marka, fiyat, materyal vb gibi.

Müşterileriniz beğenip daha sonra almayı düşündüğü ürünleri tek bir tıkla favorilerim listesine kaydedebilir ve daha sonra gelip ürünü tek bir tıkla satın alabilir. Bu sayede müşterinize aynı ürünü alabileceği zaman tekrar arama zahmetine sokmamış olursunuz. Satışlarda etkisi oldukça büyüktür.